O nas

Kim jesteśmy ?
To dosyć nurtujące pytanie. Otóż jesteśmy Wrocławskimi studentami: Łukaszem i Patrycją, którzy lubią podróżować. Wzięło się to z tego, że oboje jesteśmy Harcerzami i wędrówki nie są nam obce. Jednak dopiero teraz zdecydowaliśmy się opisywać tutaj nasze wypady za miasto :)


Po co ?

Można by odpowiedzieć, że "Po to" ale to pewnie nikogo nie usatysfakcjonuje, więc musimy się bardziej wysilić. Blogujemy, by odkrywać świat, a na razie Polskę i jej cuda, a opisywać chcemy to wszytko tutaj by zachęcić was do ruszenia się z domu, albo po prostu, żeby osoby czytające nasze posty mogły cieszyć się z nami przygodami.


Dlaczego Koala i Panda ?

Koala dlatego, że Łukasz od zawsze fascynował się Australią i jej fauną torbaczy oraz Dziobakami i Kangurami, a po tym jak usłyszał, że owe "Misie" mogą spać nawet 22 godziny w ciągu doby (informacja nie potwierdzona, ale zachęciła go by naśladować tryb życia takiego Koali :)). Panda, ponieważ Patrycja stwierdziła, iż Pandy mogą jeść duuuuużo słodyczy i są baaaardzo słodkie, dlatego została Pandą.


Czym się interesujemy ?


 1.  No wiadomo , ze podróżowaniem (czyż to nie oczywiste na tym Blogu :)).
 2. Łukasz prywatnie chodzi na siłownie i dużo pływa.
 3. Patrycja lubi robić zdjęcia.
 4. Patrycja jak na kobietę przystało jest łowczynią promocji w centrach handlowych.
 5. Łukasz jak na koale przystało ciągle głodny i śpiący.
 6. Oboje jesteśmy Harcerzami.
 7. Jesteśmy RAZEM.
 8. Łukasz ma swojego Chomika "Chrupka", a Patrycja psa "Nema".


1 komentarz:

 1. Fajna z Was para:) Kompatybilni na całego. I też z Wrocławia. Miło...

  OdpowiedzUsuń